Gėrimai


Šis puslapis yra itin svarbus, kadangi jau visai netrukus gali išaušti tas rytas, kai visi gražiai su karbeliais stovėsim eilėj prie valstybinių tauriųjų gėtimų krautuvių. Šios gi prekiaus tik einamiausiais produktais, kitaip, skirtingai nuo nišinio verslo, instant bankrupt. Alus visas bus lager tipo, viskis Grants ir Jackutis, degtinė Lithuanian arba Stoličnaya (ir dar iš po stalo galima gaut pabrangintos Valstiečių, kaip gi be šitos), o paklaustos apie meskalį, romą, džiną pardavėjos apskritai gūžčios pečiais ar sukios pirštą prie smilkinio.
Tad jau dabar reikia apsisiausti išradingumo kailiniais bei mokytis kaip kai kurių gėrimų reikia pasidaryti (čia aš apie alų ir vyną, nesitikėkit kad nupaišysiu čia babatuko schemą iš senų radijatorių :)).
Taip pat susipažinti su įvairiomis vartojimo kultūromis.

And everything else that goes with the topic.

Daryti pienių vyną - reikalas ilgas ir sudėtingas. Šito nepamirš visi jūsų giminaičiai, kuriems liepsite tas pienes skabyti, nes jų reikia baisiai daug. Tiesa, jeigu turit vaikų, darbą galima užkrauti jiems, tada visas procesas neišpsakytai palengvėja :)

Daryti pienių vyną – reikalas ilgas ir sudėtingas. Šito nepamirš visi jūsų giminaičiai, kuriems liepsite tas pienes skabyti, nes jų reikia baisiai daug. Tiesa, jeigu turit vaikų, darbą galima užkrauti jiems, tada visas procesas neišpsakytai palengvėja :)

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos